Old Boys: Kaman Volley Masters – ZŁOTO NA ŁOTWIE

clip_image002

W dniach 24-25.04.2015 drużyna Kaman Volley Masters uczestniczyła w VII F. Vilcana Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Weteranów w miejscowości Daugavpils na Łotwie.

W hali Olimpijskiego Centrum w turnieju uczestniczyły drużyny z Litwy, Łotwy, Ukrainy, Bułgarii, Czech, Białorusi, Rosji i Polski. W turnieju łącznie uczestniczyło 30 zespołów męskich i żeńskich.

Kaman Volley w meczach grupowych pokonał zespoły z Omega Lwów Ukraina, gospodarza Daugavpils Łotwa, oraz zespoły z Białorusi  Almaz I Feniks z Mińska. Zajęcie pierwszego miejsca w grupie pozwoliło na udział w ścisłym finale ze zwycięzcą grupy drugiej którym okazała się rosyjska drużyna z Sankt Petersburga która pokonała w swojej grupie wszystkie zespoły i pewnie ją wygrała.

Mecz stał na bardzo wysokim poziomie a Kaman Volley w finale pokonał Rosję 2-0 w setach 25-20,25- 20 i zdobył złoty medal VII edycji prestiżowego międzynarodowego turnieju pilki siatkowej weteranów na Łotwie.

Kaman Volley w składzie :

kapitan zespołu Krzysztof Malczewski, Adam Wiencek , Marek Kucharski, Krzysztof Harupa, Paweł Rosak, Adam Litner, Mariusz Miechowicz, Oleg Shevchuk, Przemysław Polichoński, Zbyszek Obrębski.

foto: http://vis.ignatowicz.com.pl/galerie/?album=3&gallery=5