PZPS: Razem dla Arka Gołasia

clip_image001

Zorganizowanie prestiżowego Memoriału Arkadiusza Gołasia z udziałem czterech zawodowych klubów jest ogromnym wyzwaniem – również finansowym. Stąd pomysł akcji „RAZEM DLA ARKA GOŁASIA”. Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!

Wspólnie możemy bowiem przyczynić się do sprawnej organizacji XI edycji memoriału i w ten sposób uczcić pamięć tego znakomitego siatkarza. W tym roku mija 10 rocznica tragicznej śmierci Arkadiusza Gołasia.
Pomysłodawcy akcji chcą wymienić ogromną reprezentacyjną koszulkę Arka z numerem 16, która tradycyjnie pojawi się pod dachem hali. I tu niespodzianka – ów numer stworzą imiona i nazwiska kibiców biorących udział w projekcie. A jakby tego było mało – każdy uczestnik może wybrać inne nagrody.
PGE Skra Bełchatów przekazała na ten cel piłki i koszulki meczowe z autografami siatkarzy oraz zdjęcia z autografami Mariusza Wlazłego i Michała Winiarskiego. Szczegóły na stronie www.skra.pl
To projekt dla wszystkich kibiców – przynależność klubowa jest zupełnie nieistotna. Niech pamięć o Arku trwa w naszym i następnych pokoleniach!
Źródło: fans4club.com/project-razemdlaarka

M.Sz.