PlusLiga: Wyjątkowe widowisko, moc atrakcji na Torwarze

clip_image001

Mecz AZS Politechniki Warszawskiej z mistrzem Polski – PGE Skrą Bełchatów będzie dla kibiców siatkówki wyjątkowym widowiskiem. I to nie tylko dlatego, że na boisko naprzeciw młodym wilkom Jakuba Bednaruka wyjdą największe gwiazdy. Stołeczny klub przewidział dla fanów całą masę atrakcji.

Mecz rozpocznie się o godz. 14.45, ale wejścia do hali otwarte zostaną już o 13.15. – Warto na Łazienkowską przybyć znacznie wcześniej. Nikt nie będzie się nudził – powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. – Zachęcam, żeby o 14.00 być już na swoim miejscu. Prezentacja siatkarzy rozpocznie się bowiem o 14.20, a tego po prostu nie można ominąć – stwierdziła.
Na miłośników siatkówki czeka przede wszystkim spektakl świateł. – Przy prezentacji zawodników zgasimy oświetlenie Torwaru i wykorzystamy bardzo efektowne światła sceniczne – uchylił rąbka tajemnicy Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. – Więcej zdradzić nie mogę. Niespodzianka to niespodzianka – skwitował z uśmiechem na ustach. – Kibice będą mieć swój udział w spektaklu. Ich smartfony staną się kolejnym źródłem światła – wyjaśnił (więcej o akcji „Spektakl świateł. Razem oświetlimy Torwar” na stronie klubowej)
AZS Politechnika Warszawska postanowiła także reaktywować swoją maskotkę. Nową Żabcię Polcię kibice zobaczą w hali Torwaru już podczas prezentacji drużyny. – Żabcia Polcia wybiegnie na boisko tuż po zawodnikach – poinformował Marcin Bańcerowski. – Zaprezentujemy ją, a później wyślemy do pracy. W trakcie meczu będzie bawić kibiców – dodał.
Kibice, którzy przyjdą do hali Torwaru, będą mieli szansę na wygranie wyjazdu do Hurghady, ufundowanego przez biuro podróży Neckermann Polska. W przerwie po pierwszym secie meczu odbędzie się losowanie. Kibic zasiadający na miejscu o wylosowanym numerze powinien we wskazanym momencie zgłosić się do organizatorów i odpowiedzieć na pytanie. Prawidłowa odpowiedź jest warunkiem otrzymania nagrody.
W hali Torwaru kibice będą mogli zapoznać się z działalnością kół naukowych Politechniki Warszawskiej. Studenckie stoiska związane są ze 100-leciem Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. To wielkie święto największej polskiej uczelni technicznej zostanie zainaugorwane właśnie podczas meczu Inżynierów z PGE Skrą Bełchatów.