PlusLiga: Ważny mecz LOTOSU Trefla z Transferem

2015 rok siatkarze LOTOSU Trefla rozpoczną od ważnego dla układu tabeli PlusLigi meczu z Transferem Bydgoszcz. Wszyscy kibice, którzy przyjdą w sobotę do ERGO ARENY, otrzymają noworoczne prezenty lub życzenia.

clip_image001

Transfer to bezpośredni sąsiad LOTOSU Trefla w tabeli PlusLigi. Zespół z Bydgoszczy do żółto-czarnych traci trzy punkty, mając przy tym rozegrany o jeden mecz więcej. Jeśli gdańszczanie chcą utrzymać przewagę nad przeciwnikami i nie stracić bezpośredniego kontaktu z prowadzącą dwójką, w sobotę muszą powalczyć o zwycięstwo.
O trzy punkty rewelacyjnemu zespołowi LOTOSU Trefla nie będzie bynajmniej łatwo. Bydgoszczanie wygrali dotąd 12 z 17 meczów, ogrywając m.in. Jastrzębski Węgiel we własnej hali i wywożąc punkty z trudnych terenów w Kędzierzynie-Koźlu i Lubinie. Najwięcej punktów dla Transferu zdobywa były gracz LOTOSU Trefla, Jakub Jarosz, który nowy rok rozpocznie jako drugi punktujący PlusLigi. Obok niego występują tak znane postaci jak Dawid Murek, Paweł Woicki czy Konstantin Cupković, a zespołem kieruje charyzmatyczny Belg Vital Heynen, który we wrześniu doprowadził reprezentację Niemiec do brązowego medalu mistrzostw świata.
Emocje i siatkówka na najwyższym poziomie to nie wszystko, co czekać będzie na kibiców w sobotni wieczór. Wszyscy fani otrzymają najlepsze, noworoczne życzenia, a kilkaset osób wyjdzie z ERGO ARENY z prezentami. W puli nagród będą m.in. gadżety z FIVB Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej Polska 2014, koszulki czy świąteczne vouchery. Dodatkowo panie będą mogły skorzystać z bezpłatnego malowania paznokci i porad specjalistek firmy Oriflame.
– Chcemy podziękować naszym kibicom za to, że byli z nami przez cały rok i mamy nadzieję, że w ciągu kolejnych 12 miesięcy ich liczba jeszcze wzrośnie. Już teraz gromadzimy w ERGO ARENIE jedną z najliczniejszych widowni w PlusLidze, która potrafi stworzyć znakomitą atmosferę. Nasi kibice są najlepsi i dlatego mamy dla nich najlepsze życzenia noworoczne oraz moc upominków – mówi Małgorzata Ciszewska, kierownik ds. marketingu LOTOSU Trefla Gdańsk.
Mecz LOTOSU Trefla Gdańsk z Transferem Bydgoszcz rozegrany zostanie w sobotę, 3 stycznia, o godz. 18.00 w ERGO ARENIE. Znane są już również terminy kolejnych spotkań żółto-czarnych. 18 stycznia o godz. 15.30 gdańszczanie zagrają z AZS-em Częstochowa, a 24 stycznia o godz. 18.00 podejmą BBTS Bielsko-Biała. Z tym ostatnim zespołem podopieczni Andrei Anastasiego zagrają również w Pucharze Polski. Mecz zostanie rozegrany 14 stycznia o godz. 18.30 w hali Centrum Sportowo-Biznesowego w Elblągu. Bilety na ligowe spotkania LOTOSU Trefla nabyć można za pośrednictwem strony www.trefl.kupbilety.pl, w kasach ERGO ARENY, w Sklepie Koszykarza, na stoiskach sieci Toys4Boys w Galerii Bałtyckiej i Centrum Riviera, w Hotelu Haffner i siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot.