PlusLiga: Atrakcje na meczu AZS PW – ZAKSA

clip_image001

Meczowi AZS Politechniki Warszawskiej i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle towarzyszyć będzie efektowna oprawa. Władze stołecznego klubu po raz drugi w sezonie 2014/2015 postanowiły zorganizować wyjątkową prezentację drużyn połączoną ze spektaklem świateł.

– Zapraszamy do hali na 16.30. Bądźcie koniecznie – zachęca Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej S.A. – Fani, którzy byli na Torwarze na meczu naszej drużyny z PGE Skrą Bełchatów, wiedzą już, że warto w hali pojawić się wcześniej. Takiego show nie robi żaden inny klub w PlusLidze – mówi z dumą. – W spektaklu świateł udział wezmą również kibice. Znów za pomocą swoich telefonów komórkowych pomogą nam rozświetlić halę – dodaje z uśmiechem.
Stołeczny klub przygotował dla miłośników siatkówki jeszcze inne atrakcje. Każdy z zawodników, wychodząc na boisko podczas prezentacji, wyrzuci w trybuny piłkę ze swoim autografem. Dodatkowo jeden z kibiców z Areny Ursynów wyjdzie z voucherem na zimowy urlop w ciepłym kraju. Partner AZS Politechniki Warszawskiej – biuro podróży Neckermann Polska – przygotował bowiem niespodziankę. Do wygrania będzie wycieczka do Egiptu.
Mecz AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegrany zostanie w sobotę 31 stycznia. Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 17.00. Bilety są jeszcze w sprzedaży, choć zainteresowanie nimi jest bardzo duże.