ORLEN Liga: SK bank Legionovia Legionowo – BKS Aluprof Bielsko-Biała

clip_image002

W iście świątecznej atmosferze odbyło się spotkanie dwunastej kolejki Orlen Ligi, w którym SK bank Legionovia Legionowo podejmowała we własnej hali BKS Aluprof Bielsko-Biała.

clip_image004

Organizatorzy spotkania stanęli na wysokości zadania i każdemu kibicowi, który pojawił się w piątek w Arenie Legionowo sprawili prezent, w postaci czapki świętego Mikołaja.

W samym meczu prezentów już jednak nie było. Pierwsze dwa sety dość łatwo zwyciężyły przyjezdne i wydawało się, że wszyscy (łącznie z zawodniczkami z Legionowa) myślami są już przy świątecznych stołach. Tymczasem nic bardziej mylnego. Podobnie jak w poprzednim meczu z Tauronem Banimex MKS Dąbrowa Górnicza podopieczne Roberta Strzałkowskiego odrodziły się niczym feniks z popiołów, wygrały z wyżej notowanym rywalem kolejne dwie partie… by przegrać całe spotkanie w tie-breaku. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrana została Helena Horka (BKS Aluprof).

clip_image006

SK bank Legionovia Legionowo – BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (16:25, 22:25, 25:18, 25:13, 14:16)

Składy zespołów:

SK bank Legionovia: Smarzek Malwina, Paszek Daria, Wójcik Aleksandra, Gajewska Natalia, Thibeault Jaimie, Chojnacka Iga, Połeć Katarzyna, Wysocka Katarzyna, Bociek Monika, Pietraszkiewicz Krystyna, Alagierska Klaudia, Bechis Marta
Trener: Robert Strzałkowski

BKS Aluprof: Horka Helena, Wojtowicz Mariola, Piśla Karolina, Lis Małgorzata, Pelc Sylwia, Muhlsteinova Lucie, Trojan Aleksandra, Strózik Natalia, Beier Heike, Wilk Dorota, Klein Elżbieta
Trener: Leszek Rus

clip_image008

/WG/